Kurumsal

Şerbetçi Plastik; 1996 yılında Mehmet ŞERBETÇİ tarafından “Şerbetçi Plastik Ambalaj Sanayi” adı altında Yeşildirek / İstanbul’da kurulmuş, 2004 yılında mamül üretimine başlamıştır. 2005 yılından itibaren İstanbul Topçular’da üretimine devam eden firma, plastik ambalaj mamülleri üretiminde son teknoloji ile donanmış makine parkuru ile plastik sektöründe aranan bir kuruluş olma niteliğini sürdürmektedir.

Firmamız müşteri memnuniyeti ve sürekli yenilenen altyapı teknolojisiyle yüksek kalite odaklı çalışmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Sürekli gelişmeyi ilke edinen, müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim politikasını benimsemiş kadromuz ile müşterilerimize daima ''uygun maliyetli'' ve ''çevreci''ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz

Karlı ve yüksek oranlı büyümeyi sürdürecek, güvenli ve hızlı hizmet anlayışı ile '' Lider Ambalaj Şirketi '' olmaktır.

Kalite Belgelerimiz

Belge 1
Belge 2
Belge 3
<b>+</b> YILLIK TECRÜBE
25 + YILLIK TECRÜBE
<b>+</b> FARKLI ÜRÜN GRUBA
5 + FARKLI ÜRÜN GRUBA
<b>+</b> MUTLU MÜŞTERİ
100 + MUTLU MÜŞTERİ

ÜRETİM AŞAMALARI

Özel baskılı siparişler, baskı öncesi grafik tasarım aşamasından geçer. Talebe göre yeni bir tasarım veya mevcut tasarımın uygulanması konusunda, müşteriye her türlü destek sağlanır. Grafik aşamasının ardından, film ve klişe çalışması yapılarak baskı hazır hale getirilir. Film çalışması öncesi; grafik tasarımın son hali müşteri tarafından onaylanır ve olası yanlışlıkların önüne geçilerek istenilen düzeltmeler yapılır.

ÜRETİM AŞAMALARI

Copyright © 2019 Şerbetçi Plastik Ambalaj Sanayi |